۶ ویژگی پکیج برقی خوب و با کیفیت

پکیج برقی کم مصرف

۶ ویژگی پکیج برقی خوب و با کیفیت

معرفی پکیج برقی و انواع آن

در ایام قدیم نیز برای گرم نمودن محیط و برای آب گرم نیز از موتور خانه ، آبگرمکن و بخاری استفاده می کردند که در دردسرهای فراوانی داشت و هزینه های زیادی نیز داشت که فضای زیادی هم اشتغال می کردند. این گونه می باشد هنوز هم در بعضی از منازل در حال استفاده هستند ولی خب با معرفی پکیج برقی دیگر نیازی به تجهیزات گرمایشی دیگر نمی باشد چون پکیج برقی کم مصرف نیز تمامی نیاز به حرارت را تامین می نماید. ما در این مقاله تصمیم داریم ۶ ویژگی پکیج برقی خوب را مورد بررسی قرار دهیم پس با ما همراه باشید.

پکیج برقی کم مصرف دیواری چیست؟

پکیج برقی کم مصرف دیواری از اولین  و برگزیده ترین سیستم های گرمایشی می باشند که علاوه بر گرم نمودن آب نیز محیط را هم گرم می نماید.این پکیج ها در واقع  به عنوان سیستم حرارتی مرکزی نیز قابل استفاده می باشند که در محیط های مسکونی ، ویلا ها، آپارتمان و اداره نیز قابل استفاده می باشد. پکیج دیواری برقی در ابعاد و اشکال و ظرفیت های مختلفی تولید شده اند که می توان متناسب با شرایط خود خریداری نمود. این پکیج ها نیز به صورت دیواری نصب می شوند و فضای بسیار کمی را اشغال می کنند.

پکیج برقی زمینی چیست؟

پکیج های برقی زمینی که در دسته سیستم حرارتی می باشند داز ظرفیت های بالایی بر خوردار هستند. از این پکیج ها نیز در محیط هایی که با متراژ بالایی می باشند مورد استفاده قرار می دهند مانند: مجتمع های تجاری و آپارتمان ها که مصرف آب گرم بالایی دارند به عنوان سیستم گرمایشی مرکزی مورد استفاده است و این پکیج زمینی برقی در حین گرم نمودن آب هیچ گونه صدایی را از خود تولید نمی کند و این پکیج های زمینی که توسط انرژی الکتریکی  محیط را گرم می نمایند و از سوخت های فسیلی نیز استفاده نمی کنند که به محیط زیست آسیب وارد نمی کند.

تاثیر قیمت در کیفیت پکیج برقی کم مصرف دیواری

پکیج های دیواری که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند و امروزه در ویلا ها و خانه های تازه ساخت نیز نصب می کنند. قیمت پکیج برقی کم مصرف نیز  بستگی به قطعاتی دارد که در داخل آن به کار رفته و اگر قطعات  چینی و  دستا دوم نیز به کار گرفته شود قیمت بسیار مناسبی نیز خواهد ولی باید دقت کرد که کیفیت  و داوم نیز داشته که فقط چند هزار تومان با قیمت کمتر دستگاهی خراب و کم کیفیتی را به ما نفروشند.

اگر پکیج برقی کم مصرف دیواری را با قیمت بالایی نیز دلایلی دارند چون المنت آن از جنس ایتالیایی است و این المنت نیز اصلی ترین جز سیستم گرمایشی برقی می باشد که آب را گرم می نماید اگر که این قطعه از جنسی چینی و بی کیفتی باشد داخل پکیج آب را دیر گرم می کند و زمان بیشتری به گرم نمودن آب لازم می باشد و از همه مهم تر نیز انرژی الکتریکی بیشتری را مصرف می کند و این امر باعث می شود هزینه ها افزایش داشته باشند.

ویژگی پکیج برقی کم مصرف خوب و با کیفیت

یک دستگاه گرمایشی خوب برای گرم نمودن نیز به سیستم قدرت مند یا المنت از نوع برند درجه ای لازم دارد که بتواند محیط را گرم نماید و نکته دیگری هم که وجو دارد آن است که در حین کارکرد هیچ گونه صدایی از تولید نکند که باعث آلودگی صوتی شود.

پکیج برقی کم مصرف  دوست دار محیط زیست! حالا پرسیده می شود که چرا این جمله را تکرار می کنید چون پکیج گازی که توسط سوخت فسیلی آب را گرم می نماید و  در سوختن گاز آلایند های سمی و دودی تشکیل می شود که توسط دودکش خارج می شود و در واقع به لایه ازون و محیط زیست آسیب وارد می کند، پکیج های برقی بدون هیچ گونه آلایند دودی گرمای مورد نیاز را تامین می نماید.

✨ مقاله مهم : مشخصات فنی پکیج برقی

المنت یک قطعه مهم و ضروری

المنت اصلی و اساسی ترین قطعه است که در پکیج دیواری برقی نصب شده است، المنت توسط انرژی الکتریکی داغ شده و با گرم شدن المنت نیز دمای آب افزایش میابد. المنت های مورد استفاده از نوع برند ایتالیایی می باشند که با کیفیت ترین المنت نیز می باشد و توان حرارتی بالایی دارد که در کمترین مدت زمان گرمای مورد نیاز محیط و آب مصرفی را تامین می نماید.

المنت خوب در پکیج برقی خوب

بدنه و شاسی دستگاه

همان طورکه ار نامش معلوم می باشد شاسی های پکیج برقی کم مصرف از نوع فولادی هستند. جنس فلز فولاد یکی از بهترین و مر غوب ترین فلز ها شناخته می شود که در برابر رطوبت و گرما هیچ گونه تغییراتی بر آن ایجاد نمی شود. همه قطعاتی که در درون پکیج موجود هستند نیز بروی شاسی وصل می شوند و باید شاسی  تحمل وزن ان را داشته باشد.

بدنه هم از مهم ترین قطعه هایی است که از قطعات دیگر  محافظت می کند و بدنه دستگاه به صورت مدرن و شیک طراحی شده که با رنگ کوره ای استاتیک پوشش داده شدهو این رنگ کوره نیز در برابر حرارت بسیار دوام دارد و هیچ گونه تغییراتی صورت نمی گیرد.

بهره مندی از گارانتی و خدمات پس از فروش

در مواقع خرید پکیج برقی کم مصرف از فروشگاه اینترنتی یا هر فروشگاهی به صورت حضوری و غیر  حضوری نیز به داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش  داشته باشند چون ممکن است در  مواقعی برق با ولتاژ بالا و یا نوسانی صورت بگیرد و  قطعات دشتگاه نیز نیم سوز شوند و دستگاه کار نکند  در این موقع باید گارانتی نیز داشته و از شرکت خریداری شده در خواست تعویض دستگاه صورت بگیرد.

گروه صنعتی آلپ نیز با توجه به داشتن ۱۲ ماه گارانتی شرکتی معبر تعویض پکیج بدون قید شرط و ۵ سال نیز دارای خدمات پس از فروش دارد که در هنگام دچار مشکلاتی در مورد دستگاه متخصصان آلپ جواب گو باشند و هر گونه قطعه ای بود به صورت رایگان تعویض کنند و فقط گارانتی و خدمات نمی باشد بلکه به مدت ۲۴ ماه نیز که معادل ۲ سال می باشد دارای بیمه آتش سوزی است که در هنگام انفجار و آتش گرفتن پکیج برقی کم مصرف تمامی خسارت را بدون درده سر از شرکت بیمه دریافت کنند.

عایق بندی و طراحی استاندارد

در بیشتر سیستم های حرارتی با استاندارد هایی که  تولید می شوند باید دارای  عایقی برای جلوگیری از نفوذ و هدر رفتن گرما شود و موجب افزایش بازدهی بالا دستگاه شود که نام آن عایق بندی EPDM  می باشد که  از برند های برتر جهان به شمار می رود این عایق بندی در برابر هدر  رفتن انرژی  پکیج برقی کم مصرف جلو گیری می کند و در واقع از انرژی الکتریکی کمترین مصرف می کند.

عایق بندی یکی از ویژگی پکیج برقی خوب

داشتن فیوز محافظ جان سه لایه

با استفاده از فیوز محافظ جان در پکیج برقی کم مصرف  نقش بسیار موثری نیز دارد که این فیوز در برابر نوسان و قطع شدن یکباره برق سریعاً  ورودی مدار  را قطع می نماید و که قطعات داخل پکیج و جان کار بر نیز در امان باشد و آسیب جانی و مالی نیز وارد نکند. این فیوز  با مقایسه جریانات رفت و بر گشتی دستگاه نیز ایمنی را افزایش می دهد و در صورت داشتن اختلافی مدار را قطعه می کند.

مصرف بهینه و استاندارد برق

با توجه به کارد دستگاه ها که با انرژی الکتریکی گرمایش مورد نیاز را تامین می نماید، که به چه صورت این دستگاه ها از برق کمتری مصرف می کند ولی پرت حرارتی بالایی دارد و در مورد کم مصرف بودن نیز  قطعات آن بستگی دارد  که از چه نوع قطعی طراحی شده و نوع برند چی می باشد در پکیج های آلپ صنعت که برندی معروف در حوزه تولید سیستم های حرارتی می باشد از بهترین قطعات و عایق بندی سه لایه ای استفاده کرده که در زمان کم و با استفاده از انرژی کمتری گرمای مورد احتیاج را تامین می کند.

سخن نهایی

در نهایت که مقاله در مورد ویژگی پکیج برقی خوب و با کیفیت بود می توان بیان نمود به صورت کامل تمامی انتظاراتی که از بخش های یک پکیج برقی کم مصرف فوق العاده و بهترین پکیج می توان بهره برداری کرد گفته شد و در انتخاب خود نیز توجه کنید که بتوانید بهترین سیستم حرارتی را انتخاب و خریداری کنید.

Views: 21

نظر خود را بنویسید

واحد فروش