راهنمای خرید دستگاه کره گیر

راهنمای خرید دستگاه کره گیر

راهنمای خرید دستگاه کره گیر

دستگاه کره گیر چیست؟

دستگاه کره گیر چیست؟ چه کسانی می توانند استفاده کنند؟ این سوالی بود که بیشتر افراد در موقع خرید می پرسند شتید سوال شما هم باشد که می خواهیم پاسخ دهیم، باید گفت که دستگاه کره گیر به نوعی سیستمی می باشد که با استفاده از نیروی گریز از مرکز نیز چربی موجودی که از ماست و یا شیری که داخل  مخزن آن می باشد را جمع می کند. این دستگاه ها در اندازه و ظرفیت های متفاوتی تولید می شوند، که از نوع صنعتی و نیمه صنعتی نیز می باشند. می توان از این دستگاه ها در خانه هم استفاده کرد برای تولید کره ارگانیک و طبیعی  که صبحانه ای لذت بخش با طعم کره خانگی را میل کنید.

از این دستگاه ها در کارگاه های لبنیاتی کوچک و بزرگ نیز که متناسب با آن بخش استفاده می کنند و توسط دسگاه کره گیر می توان با اضافه نمودن مواد اولیه ماست پرچرب و شیر های انواع حیوانات را کره های متفاوتی را تولید کرد.

تفاوت دستگاه کره گیره بالازن و پایین زن

دستگاه کره گیر بالا زن در طرح ها و ظرفیت های مختلفی تولید می شوند  که برای مناسب استفاده در خانه و فروشگاه ها می باشد بدنه این دستگاه بالا  زن از آلومینیوم  که در برابر زنگ زدگی و رطوبت بسیار مقاومت دارد  و این دستگاه ها نیز دارای مجوز از وزرات بهداشت نیز می باشند که جنس آلومینیومی آن هیچ گونه تغییراتی در طعم کره و شیر و دوغ ایجاد نماید.

موتور هایی که در این دستگاه های کره گیر بالا زن موجود هستند متصل به درب دستگاه می باشند، پس به این صورت عمل می کنند که با باز نمودن درب دستگاه کارکرد دستگاه متوقف می شود و مخزنی که قرار دارد در قسمت پایین محل قرار گیری دوغ می باشد، وزن دستگاه ها بسیار سبک می باشد و از برق شهری و تک فاز پشتیبانی می کند.

دستگاه های کره گیر  پایین زن نیز موتوری در کف مخزن قرار دارد که با به چرخش در آوردن شیر یا ماست درون مخزن چربی هایی را که  دارد را جمع می کند که بسیار شبیه ماشین ظرفشویی عمل می کند. پروانه های داخل دستگاه پایین زن بسیار تیز هستند. این دستگاه های کره گیر  در ظرفیت های مختلفی تولید می شوند و جنس آن ها نیز با دستگاه بالا زن متفاوت است و از استیل نگیر ۳۰۴ تولید شده در برابر پوسیدگی مقاوت بالایی دارد و جنس استیل بون آن هیچ گونه اختلالی در طعم شیر و کره ایجاد نمی کند.

نوع جوشکاری در این دستگاه از نوع قرقره ای می باشد و سیم های مفتول استفاده شده در جوش کاری از نوع استیل می باشند. دوغی که از کره نیز تولید می شود از طریق شیلنگ های مخصوص در دستگاه تعبیه شده بر داشت می شود و از این دستگاه های پایین زن نیز در  روستا ها و کارگاه های لبنی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

✨ مقاله مرتبط : تفاوت دستگاه کره گیر صنعتی و خانگی

تفاوت دستگاه کره گیر بالازن و پایین زن

راهنمای خرید دستگاه کره گیر با کیفیت

دستگاه کره گیر  های مختلفی نیز وجود دارد که هر یک ویژگی های مختلفی را نیز دارند که می توان آن ها را مورد بررسی قرار دارد که بهترین دستگاه کره گیر و با کیفیت بالا را انتخاب نمود.باید هنگام خریداری دستگاه کره گیر نیز به بدنه آن دقت بالایی داشت که از فلز معمولی نباشد چون در این مواقع با عث می شود که عمر  بدنه دستگاه کم باشد چون بعد از کار کرد  هر باره دستگاه آن را باید شست و با آب نیز بیشتر در ارتباط خواهد بود.

بدنه دستگاه

دستگاه های کره گیر  معمولا از دو نوع فلز در ساختار بدنه آن ها به کار می رود که (استیل و آلومینیوم ) می باشد در هنگام ساخت تمامی تجهیزات استفاده شده در دستگاه کره گیر دارای مجوز از وزارت بهداشت نیز می باشند. دستگاه که جنس آن از آلومینیوم و استیل است اصلا نگرانی در بیش ندارد که در طعم و رنگ کره یا دوغ تاثیری بگذارد و بدنه ای که دارد از در برابر حرارت و رطوبت مقاومت و دوام بالایی دارد و ضد زنگ می باشد.

موتور دستگاه کره گیر

اگر شما در هنگام خرید به موتور  دستگاه کره گیر نیز دقت داشته باشید، نیز می توان پی برد کدام یک از  بهتر است  و کدام یک بی کیفیت و ارزان قیمت می باشند چون معمولا موتور هایی که کیفیت آن ها بالا است تقریبا ۱۲ ماه گارانتی تعویض بدون قید شرط را دارند  که این  گارانتی را به موتور های موتوژن نیز ارائه می دهند، چون موتور های موتوژن دارای کیفیت بالایی می باشند که مهم ترین و اساسی ترین نکته در خرید دستگاه کره گیر موتور آن می باشد.

موتور دستگاه کره گیر

ظرفیت دستگاه

اگر شما این دستگاه را برای استفاده در کارگاه  و فروشگاه های لبنیاتی می خواهید باید از ظرفیت های بالا نیز استفاده کنید چون روزانه شما با حجم بالایی  از شیر  و ماست سرو کار دارید و دستگاه هایی با ظرفیت کم نیز  برای کارگاه های لبنی نیز  مناسب نیستند چون مقدار کمی در مخزن آن ها شیر نیز  می گیرند و کره کمتری نسبت به ظرفیت های بزرگ را در خروجی  تحویل می دهند و بر همین امر که بهتر است  دستگاه کره گیری را تهیه کنید که دارای مخزنی بزرگ و پر قدرتی باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

نکته ای که دارای اهمیت و مهم می باشد در خرید کره گیر برقی داشتن گارانتی محصول می باشد،  چون محصولاتی که گارانتی دارند اکثراً  از کیفیت بالایی نسبت به نمونه هایی که گارانتی ندارن می باشند. در گروه صنعتی آلپ دارای یک سال گارانتی و ۵ سال نیز خدمات پس فروش دارند که در مواقعی که دستگاه با مشکلی بر خوردید می توانید با توجه پشتیبان آلپ نیز تماس حاصل فرمایید و راهنمایی نیز در یافت کنید و آلپ صنعت نیز  این خدمات را برای آن دسته از افرادی که قصد خریداری دستگاه کره گیر را دارند، مشاورانی را برای راهنمایی خرید دستگاه کره گیر را  دارند که می توان قبل خرید راهنمایی گرفت.

بهترین تولید کننده دستگاه کره گیر در ایران

آلپ صنعت با بیش از یک دهه تولید دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی نیز  فعالیت می کند که به کار گیری افراد متخصص و حرفه ای و کار بلد نیز  دستگاه هایی را به تولید و روانه بازار کرده که از کیفیت بالایی بر خور دار می باشند. گروه تولیدی آلپ صنعت یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین  فروشگاه هایی آنلاین اینترنتی می باشد که تمامی محصولات و کالاهای خود را از طریق وب سایت فروشگاهی خود به فروش می رساند که تیم فروشی را دارد که می توان از طریق شماره هایی که در سایت درج شده اند در ارتباط باشید.دستگاه کره گیر محصولی از گروه صنعتی آلپ می باشد که توسط انرژی الکتریکی کار می کند، که می توان به تمامی نقاط کشور نیز ارسال کرد.

نتیجه گیری

اگر شما در صنعت لبنیاتی فعالیت می کنید می توان گفت که یکی از ضروری ترین دستگاه ها، دستگاه کره گیر می باشد که باید تهیه کرد چون از این مقاله به این نتیجه نیز می رسیم که اگر بخواهیم دستگاه کره گیر ی را خریداری کنیم باید به این نکات نیز توجه کنیم که بتوان بهترین دستگاه را خریداری کرد و در ضمن گروه تولیدی آلپ صنعت یکی از بهترین تولید کنندگاه دستگاه کره گیر در ایران می باشد که با پشتیبانی ۲۴ ساعته در کنار شما می باشد.

Views: 24

نظر خود را بنویسید

واحد فروش