۶ سیستم گرمایشی برای خانه های کوچک

بهترین سیستم گرمایشی برای خانه های کوچک

۶ سیستم گرمایشی برای خانه های کوچک

شاید این سوال شما هم باشد که بهترین سیستم گرمایشی برای خانه های کوچک چه نوع سیستمی  گر مایشی است؟ما برای این سوال راه کار هایی فراوانی را داریم که شما می توانید از یک راه کاری که صرفه اقتصادی داشت و امکان اجرا نمودن آن را داشته باشید را انتخاب کنید ومشکل خود را حل نمایید.

معرفی بهترین سیستم های گرمایشی برای خانه های کوچک

معمولا با نزدیک شدن به فصل سرما  ما نیازی داریم که از سیستم های گرمایشی برای گرم نمودن خانه استفاده کنیم.تصمیم گیری صحیح در انتخاب  سیستم گرمایشی اهمیت بالایی دارد و چه بسا هزینه زیادی نیز می شود که سیستم انتخاب شده شما مناسب خانه و… شما نباشد و باید دقت کافی را داشته باشید که انتخابی صحیحی را کرده باشید.ولی تنها انتخاب صحیح آن نیست که فقط اندازه و شکل آن باشد بلکه سوخت مصرفی ان نیز در دسترس داشته باشید و مصرف سوخت بالایی نداشته باشد که هزینه ها را افزایش دهد.

بخاری

معروف ترین و محبوب ترین سیستم گرمایشی نیز که از زمان قدیم بوده بخاری می باشد.بخاری ها انواع مختلفی  دارند که در کشور  ما در مدل های نفتی و گازی بیشتر تولید می شوند.مهمترین و اساسی ترین مشکل در بخاری ها این است که اشیاء یا سقف خانه را با گذشت مدتی سیاه می کند.بخاری هایی که در بازار وجود دارد معمولا بزرگ هستند و فضای زیادی را اشغال می نمایند.

رادیاتور

اگر شما به دنبال یک سیستم گرمایشی می باشید که با همه محیط ها ساز گاری داشته باشد ما برای شما رادیاتور را  پیشنهاد می دهیم که هم به صورت برقی و هم به با آب گرمی که نوسط پکیج یا رادیاتور گرم می شود می تواند محیط را گرم کند.این رادیاتور ها ابعاد مناسبی و جمع و جوری دارند، حمل این رادیاتور ها بسیار آسان است و سبک نیز می باشند و معمولا جنس این رادیاتور ها از آلومینیوم می باشد که در برابر خوردگی نیز مقاوم هستند.

سیستم گرمایشی رادیاتور برای خانه های کوچک

پکیج برقی دیواری و زمینی

با استفاده از پکیج برقی می توان که بدون تولید آلایند دودی می باشد و دیگر نیازی به دودکش نیست چون با استفاده از المنت نیز می توان آب را گرم کند و این پکیج ها با محیط زیست بسیار سازگاری دارند و صدمه ای به محیط وارد نمی کنند و در کل برق در خانه و هر مکانی می توان یافت ولی سوخت های فسیلی  کمی دسترسی، نسبت به انرژی الکتریکی دشوار تر می باشد ولی برق هست و بهترین روش برای گرم نمودن خانه استفاده از پکیج های برقی می باشد که همانندموتور خانه عمل می کند ولی اندازه  و ابعاد و مصرف آن نیز کمتر از موتور خانه ها است.

موتورخانه

سیستم گرمایشی موتور خانه معمولا برای مکان های که متراژ بالایی دارند بهتر است که از آن سیستم گرمایشی استفاده کنند چون موتور خانه ها برای آپارتمان ها و اداره ها با بهترین شکل نیز می تواند گرمای مورد نیاز را تامین نماید.

شومینه

شومینه نیز یکی از شیک ترین  سیستم گرمایشی می باشد که می توان استفاده کرد ولی این شومینه ها هم که بخواهیم ویژگی های آن را بیان کنیم فقط زیبایی. اگر شما به دنبال گرم نمودن خانه تان هستید این موضوع را در نظر داشته باشید که شومینه بهترین گزینه برای گرم نمودن محیط خانه نمی باشد.چون هزینه زیادی باید برای خرید آن پرداخت کنید و در مصرف سوخت بسیار بالایی نیز دارد.

گرما از کف

یک نوع سیستم گرمایشی که برای محل کار و خانه می توان استفاده کرد گرما از کف می باشد. یکی از مدرن ترین و کم یاب ترین سیستم گرمایشی می باشد که با عبور دادن آب گرم از میان لوله هایی که در کف گذاشته شده آن را گرم می نماید. سیستم گرمایش از کف برای خانه های کوچک بسیار مناسب یعنی هیچ گونه فضایی را اشغال نمی کند و گرمایی یکنواختی را درخانه نیز پخش می کند.

سیستم گرمایشی قرنیزی چیست؟

شاید برایتان جالب باشد که با نصب قرنیز در خانه دیگر نیازی به خرید بخاری و… نیستید.بله کاملاً صحیح می باشد که با نصب نمودن رادیاتور فرنیزی  که به عنوان یک وسیله گرمایشی شناخته شده است، این سیستم گرمایشی قرنیزی جدید ترین سیستم هایی می باشد که در بازار وجود دارد.

مزایای استفاده سیستم های  گرمایشی قرنیزی چه مواردی می باشند؟

این نوع از سیستم گرمایشی بر  دیوار نصب می شود و هیچ فضایی را اشغال نمی کندو ابعاد کوچکی نیز دارد و از جهت دیگیری هم به موضوع  نگاه کنید مشاهده می کنید که دیگر نیازی به لوله کشی تاسیسات نیست و انتقال گرما از پایین سطح و با سرعت بالا و به صورت یکنواخت به محیط منتقل می یابد.

بهترین و کم مصرف ترین سیستم گرمایشی برای خانه های کوچک کدامند؟

اگر شما خانه ای دارید که مساحت بسیار بزرگی ندارد و می توان با سیستم گرمایشی جمع و جور نیز گرم نمود، پیشنهاد ما پکیج دیواری برقی آلپ می باشد که با استفاده از قطعات ایتالیایی ساخته شده و به مدت ۱ سال گارانتی برگشت بدون قید و شرط و ۵ سال خدمات پس از فروش نیز دارند و در ضمن اگر بر اثر پکیج برقی دیواری  که خریداری کرده اید آتش سوزی رخ دهد خیالتان راحت تمامی پکیج های گروه صنعتی آلپ دارای ۲ سال بیمه آتش سوزی می باشند.

پکیج برقی دیواری توسط المنت آب مصرفی بهداشتی و گرمای مورد نیاز محیط را با کمترین هزینه نیز برای شما تامین می کند و دیگر نیازی به موتوذ خانه نمی باشید که هم آب مصرفی را گرم  کند و گرمای محیط را نیز تامین نماید.این پکیج برقی دیواری بسیار سبک و کم مصرف می باشد، کم مصرف بودن آن نیز هم بستگی به قطعاتی که در داخل آن به کار رفته از درجه یک ترین قطعات و اصل ساخته شده است.

آیا رادیاتور شیشه ای گزینه ای خوبی برای گرم نمودن خانه است؟

اگر با اول است که شما رادیاتور  شیشه ای به گوش تان خورده و تعجب کرده اید که آیا رادیاتوری از جنس شیشه ای هم وجود دارد؟ ما در جواب می گوییم بله وجود دارد ولی بسیار متفاوت تر از رادیاتور هایی که تاحالا مشاهده کرده اید.با تکنولوژی جدید ساخت سیستم های گرمایشی شیشه ای که جنس های ان ها از سکوریت نشکن هستند.این رادیاتور های شیشه ای را می توان بر روی دیوار  نصب کرد و اگر هم بخواهید می توانید پایه های آن را نصب کنید و بر کف زمین قرار دهید.این رادیاتور ها توسط جریان الکتریکی کار می کند.در داخل این رادیاتور های شیشه ای از المنت هایی برندژاپنی نیز به کار رفته .

از این رادیاتور ها به عنوان تابلو برروی دیوار ها می توان استفاده کرد چون نقش و طرحی که دارند را می توان به صورت سفارشی بر روی رادیاتور  ها نصب نمود.بیشتر عموم افراد از این رادیاتور ها برای اتاق هایی که متراژ بالایی ندارند استفاده می کنند و از نقاشی و طرحی هایی که مد نظر دارند بر صفحه آن ها استفاده می کنند و نکته ای که وجود دارد رادیاتور شیشه ای بهنرین سیستم گرمایشی برای خانه های کوچک می باشد به این دلایل که نصب و راه اندازی آسان نیز دارند و گرمای مطلوبی را منتقل می کند و بسیار مدرن و شیک می باشند.

نتیجه گیری

اگر دقت داشته باشید که در مطلب بالا برای شما کاربران عزیز  ذکر شده که بتوانید بهترین سیستم گرمایشی برای خانه های کوچک را انتخاب کنید چون تنوع زیادی وجود و در انتخاب امکان این را دارید گمراه شوید و لی این مطالب گفته را فراموش نکنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

Views: 364

نظر خود را بنویسید

واحد فروش