۷ مزیت داشتن شومینه در خانه

شومینه-آلپ

۷ مزیت داشتن شومینه در خانه

شومینه امکانات مورد علاقه‎ای است که بیشتر خریداران هنگام جستجوی خانه جدید داشتن شومینه را به عنوان یک امتیاز در نظر میگیرند و بیشتر افراد به دنبال خرید شومینه هستند.تا جلوی خاصی به دکوراسیون محیط زندکی دهند.داشتن شومینه در خانه مزیت‎های زیادی دارد که در این مقاله به ۷ مورد از آنها اشاره شده است :

آتش سوزی دنج

هیچ محصولات دیگری که بتواند گرمایش محیط را برای شما به ارمغان بیاورد زیباتر از آتش واقعی نیست.میتوانید با تماشا کردن آنش که در حال رقصیدن است بپردازید.شومینه‎ها مکانی شاد را برای جمع‎آوری شعله‎های آتش در خانواده ، دوستان  و… در فضای داخلی ارائه میدهند.

محیط عاشقانه

نشستن در کنار شخصی که دوستش دارید برای صرف یک ناهار یا شام مفصل میتواند بسیار عاشقانه باشد.شومینه جلوه و روحیه خاصی برای استفاده کنندگان به ارمغان می‎آورد و باعث میشود تا احساس آرامش در فرد ظاهر شود.

گرمایش هنگام قطع برق و گاز

هنگامی که یک بلایای طبیعی مثل طوفان و … رخ میدهد.برق و گاز و … در مواقعی قطع میشود.اگر در منزل شومینه دارید با نور آتش محیط مورد نظر را درخشان کرده و از گرمای آن نیز لذت کافی را ببرید.اما در صورت نداشتن شومینه باید منتظر بازگرداندن برق و گاز و … باشید.

گرمایش سازگار با محیط زیست

موارد زیادی برای تامین گرمایش محیط امروز در سطح بازار وجود دارد اما آنها برای تامین گرما به سوخت های فسیلی نیاز دارند و اگر دسترسی به سوخت های فسیلی برای شما غیر ممکن باشد.

بهترین گزینه داشتن یک شومینه برای تامین گرمایش محیط خانه است.میزان دی اکسید کربن حاصله از سوخت چوب صفر میباشد و هیچ زیانی برای محیط زیست و افراد ندارد.حتی ناگفته نماند چون بر خلاف سوخت های فسیلی دیگر یک منبع انرژی پایدار است.

کاهش هزینه های انرژی

ار آنجا که هزینه های برق در جامعه امروزی در حال افزایش است شومینه ها یک منبع گرمایش خوب و محبوب تبدیل میشوند.خرید چوب و هیزم برای استفاده در شومینه بسیار کمتر از سوخت های فسیلی برای تامین گرمایش خانه میباشد.

استقلال انرژی

شومینه‎ها فرصتی را برای مصرف کننده فراهم میکنند تا شما را وابسته به شرکت های خدمات شهری نکنند.شما میتوانید با توجه به محیط خود چوب یا هیزم تهیه کرده و نسبت به مقدار خوب استقال انرژی داشته باشید.اگر مالک بسیاری از دارایی های بسیار چوبی هستید میتوانید از این سوخت به عنوان رایگان استفاده کنید.

گروه تولید‎ی آلپ با ۱۵ سال سابقه‎ی کاری توانسته است در ایران و خاورمیانه برای اولین بار تولید پکیج های برقی ، گازی و … ، شومینه ، رادیاتور و … را بومی سازی کند.

Views: 7

نظر خود را بنویسید

واحد فروش