راهنمای خرید جت هیتر برقی

راهنمای خرید جت هیتر برقی

راهنمای خرید جت هیتر برقی

جت هیتر برقی توانایی تولید گرمایی کاملاً پاک و بدون آلودگی  را دارد و از جت هیتر های برق آلپ صنعت در گرمایش سالن پرورش قارچ  و طیور، گلخانه های میوه و سبزیجات، تالار، سالن ها ورزشی و…. مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها همان گونه از نامش معلوم است با انرژی الکتریکی  گرمای مورد نیاز را تامین می کند و بسیار کم مصرف نیز می باشد.

جت هیتر برقی چیست؟

سیستم های گرمایشی زیادی تولید و در بازار دیده می شود ولی این جت هیتر ها کاربرد بسیار بالایی دارند که بخش های صنعتی استفاده می شوند.این جت هیتر برقی آلپ صنعت با استفاده از فن هوای گرم را به محیط منتقل می کند.این جت هیتر های برقی مکانیزم متفاوتی برای گرم نمودن محیط دارند درجت هیتر برقی از المنت استفاده نی می کنند که انرژی الکتریکی را به انرژی حرارتی تبدیل می کند  و المنت داغ شده و توسط غن ها به محیط اطراف منتقل می یابد.

جت هیتر ها از چه قطعاتی ساخته شده است؟

بدنه

بدنه جت هیتر برقی از فلز گالوانیزه و استیل ساخته شده که مقاوم ترین فلزاتی می باشند و در برابر حرارت بالا تغییراتی ایجاد نمی شود، دوام و استحکام خوبی را از خود نشان می دهد.برای اینکه طول عمر دستگاه افزایش پیدا کند و ماندگاری بیشتری داشته باشد برای همین علت از رنگ الکترواستاتیک کوره ای به کار برده اند و در برابر رطوبت مقاوم است و دچار تغییر رنگ و پوسیدگی  نمی شود.

المنت

برای این که سیستم حرارتی جت هیر حرارت مورد نیاز را تامین نماید از المنت های مسی قدرتمند که با استفاده از جریان الکتریکی که باعث داغ شدن المنت می شود استفاده می کنند.

ترموستات

با وصل نمودن ترموستات به جت هیتر برقی می تواند دمایی که در آن محیط قرار دارد را تنظیم کنید و در صورت رسیدن به دمای مورد نظر هیتر به صورت اتوماتیک خاموش می شود و در صورت کاهش دما نیز به صورت اتوماتیک وار روشن می شود.

حفاظ

برای امنیت بیشتر آلپ صنعت در بخش جلوی و عقب جت هیتر برقی از حفاظ به کار برده، که از طرف پشت از برخورد دست به فن جلوگیری می کند و در قسمت جلویی برای پیشگیری از سوختگی حفاظ نصب شده.

فن آکسیال

در جت هیتر برقی آلپ از فن هایی قدرتمند استفاده شده که از نوع آکسیال هستند و حالت دمنده نیز دارند، که در واقع هوای سرد محیط را می مکند و هوای گرم که توسط المنت ها تولید شده است را به بیرون منتقل می کند.فن هایی که در داخل جت هیتر ها به کار می رود جزو آن دسته از درجه یک و مرغوب که در حین کارکرد صدایی از خود را تولید نمی کنند.

پایه

پایه هایی که نصب می شود بر روی جت هیتر ها این امکان را برای شما مهیا می کند که زاویه و ارتفاع جت هیتر برقی را به شما می دهد.اگر شما بخواهید از این جت هیتر در سالن های پرورش قارچ و گلخانه یا… استفاده کنید، نیاز به این است که گرما از کف سالن باشد و به آسانی  شما  زاویه و ارتفاع جت هیتر برقی را تنظیم می کنید.

وزن دستگاه

جت هیتر برقی آلپ بسیار وزن پایینی دارد و به راحتی می تواند در هر زمان آن را جابه جا کنید و بهترین مکان را برای گرمایش آن انتخاب کنید.

قطعات جت هیتر برقی

از جت هیتر برقی در چه مکان هایی می توان استفاده کرد؟

از جت هیتر برقی می توان در صنایع و مشاغل و مکان هایی که به گاز شهری در دسترس ندارد این جت هیتر های برقی بهترین گزینه برای گرم نمودن محیط می باشد. چون این جت هیتر ها بدون نیاز به سوخت فسیلی شروع به کار می کنند و فضای بسیار کمی را اشغال کرده و دیگر از ویژگی های آن این می باشد که برای نصب این جت هیتر برقی محدودیتی نیست چون هیچ گونه آلایندگی دودی تولید نمی کند و در این صورت نیازی به دودکش ندارد.

مزایای جت هیتر برقی آلپ

اگر بخواهیم که سیستم های گرمایشی را با هم مقایسه کنیم انواع مختلف جت هیتر های صنعتی وجود که مزیت زیادی دارند که از مهمترین آن ها شامل موارد زیر می شود:

  • نگه داری این جت هیتر برقی بسیار آسان و کم هزینه است.
  • مصرف سوخت جت هیتر های آلپ بسیار پایین است.
  • جت هیتر برقی آلپ بدون نیاز به دودکش
  • سرعت بازدهی بالایی دارند.
  • نصب ساده و راحتری نسبت به سیستم های گرمایشی دیگری دارد.
  • این جت هیتر برقی قابلیت وصل شدن به ترموستات را دارد که از طریق ترموستات می توان دمای سالن را تنظیم کرد.

نکات لازم برای راهنمای خرید جت هیتر برقی

مهم ترین فاکتوری که در انتخاب جت هیتر برقی باید به ان توجه داشته باشید توان برق مصرفی می باشد که بر حسب کیلو وات مشخص می گردد.هر چه قدر که توان جت هیتر ها افزایش داشته باشد، قدرت گرمایشی آن ها نیز بیشتر خواهد شد.اساسی ترین قطعه برای تولید حرارت در سیستم های گرمایشی برقی  المنت ها می باشد که در نتیجه با عبور نیروی برق از المنت  های مقاومتی، دمای المنت ها افزایش می  یابد و بدین صورت هیتر گرما ایجاد می کند.

نکته ای که از همه مهم تر است آن می باشد که امنیت جت هیتر ها، در این نوع هیترها احتمال برق گرفتگی و آتش سوزی نیز وجود دارد.باید دقت داشته باشید که سیم های روکش دار نسوز و مقاوم  باشند.چرا که در سیسم ها نیز داغ می شوند و اگر مقاومت کافی نداشته باشد ذوب می شود و سبب آتش سوزی و برق گرفتی خواهد شد.

جت هیتر برقی چگونه گرما تولید می کند؟

یکی از نکات مهم و اساسی در جت هیتر های برقی که روش نصب  بسیار آسانی دارد و به کانال کشی خاصی هم نیازی نیست.شما با وصل کردن دستگاه به برق و قرار دادن آن در مکان مناسب می توانیداز گرمای مطلوب جت هیتر بهره مند شوید.شما با متصل کردن برق به دستگاه المنت ها شروع به داغ شدن می کنند و هوایی که از بخش پشتی وارد دستگاه می شود و با استفاده از المنت گرم و توسط فن به محیط انتقال می یابد.

در این دستگاه ها از المنت هایی قدرت مند  و با توانایی بالایی که باعث ایجاد گرمای مطلوب در محیط می گردید.با داشتن فن در سیستم های حرارتی باعث شده هوای گرم تا مسافت های طولانی و در کل محیط به صورت یکنواخت پخش می کند.یکی از محبوبیت های بالای این سیستم  عدم نیاز به دودکش می باشد و این مورد باعث شده که استفاده از جت هیتر ها در مرغداری ها و تالار ها  می شود.

چگونه می توانیم جت هیتر برقی مورد نظر خود را خریداری کنیم؟

اگر شما به دنبال راهنمای خرید جت هیتر برقی هستید و دستگاهی می خواهید که بادوام و کیفیت بالایی داشته باشد می توانید از فروشگاه اینترنتی آلپ صنعت نیز خریداری کنید. چون در فروشگاه اینترنتی آلپ به صورت آنلاین نیز محصولات خود را به فروش می رساند و در این صورت وقت شما تلف نمی شود و از هرکجایی که حضور دارید می توانید سفارش خود را ثبت کنید. شما می توانید به صورت رایگان با مشاوران آلپ صنعت تماس بگیرید، در مورد محصولی که مد نظر دارید  اطلاعاتی را کسب کنید.

Views: 7

نظر خود را بنویسید

واحد فروش