راهنمای کامل خرید پکیج برقی آلپ

راهنمای خرید پکیج دیواری برقی

راهنمای کامل خرید پکیج برقی آلپ

پکیج برقی دیواری آلپ چیست؟

پکیج برقی دیواری گروه صنعتی آلپ یکی از بهترین و به روز ترین دستگاه های حال حاضر برای تامین ابگرم و گرمایش محیط میباشد که قابلیت تامین گرمای محیط با استفاده از رادیاتور ، شوفاژ ، گرمایش از کف را دارد.قطعات پکیج های برقی کاملا وارداتی بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل حتما توجه فرمائید قبل از خرید نکاتی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین پکیج را که مناسب محیط مورد استفاده میباشد را خریداری نمائید.

در این مقاله راهنمای کامل خرید پکیج دیواری برقی آلپ را برای شما ارائه میدهیم امیدواریم بتوانیم باعث جلب رضایت مشتریان عزیز شویم.

بررسی ابعاد محیط مورد استفاده

پکیج های برقی دیواری گروه صنعتی آلپ دارای ظرفیت و ابعاد متفاوت میباشد که بسته به نوع محیط ظرفیت مورد نظر مورد استفاده قرار میگیرد به همین توجه داشته باشید قبل از خرید دستگاهی را انتخاب نمائید که متناسب با ظرفیت محیط شما باشد در غیر اینصورت گرمایش و آبگرم را برای مصرف کننده تامین نمیکند و بعد از مدتی باعث کارکرد و حتی آسیب رسیدن به دستگاه میشود.

بررسی میزان استفاده از آبگرم

میزان استفاده از آبگرم یکی از مهم ترین بررسی های قبل از خرید پکیج برقی میباشد. راندمان پکیج برقی دیواری آلپ بسیار بالا بوده ولی در مظر داشته باشید هرچقدر میزان مصرف آب بالا باشد پکیج مجبور به کارکرد زیاد میشود به همین دلیل باعث وارد شدتن خسارت به دستگاه میشود پس استفاده از پکیج برقی با ظرفیت پایین برای مکان هایی مصرف آب بسیار بالایی دارند مناسب نمیباشد.به همین دلیل سعی کنید قبل از خرید حتما با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و راهنمایی های مناسب را دریافت کنید.

راهنمای خرید پکیج برقی-min

بررسی برق محیط

راه اندزای و کارکرد پکیج های برقی آلپ با برق تک فاز و سه فاز امکان پذیر میباشد البته این بستگی به ظرفیت پکیج نیز دارد چون ظرفیت های حرارتی بالا امکان کارکرد با برق تک فاز را ندارند و در صورت استفاده باعث وارد شدن فشار به پکیج شده و حتی باعث بالا رفتن هزینه های ماهیانه برق میشود.حتما توجه نمائید میزان فشار در برق سه فاز بالا بوده و تعرفه برق سه فاز بسیار پایین میباشد به همین دلیل در صورت استفاده از برق سه فاز میزان کارکرد و راندمان پکیج دیواری برقی آلپ به شدت افزایش یافته و باعث رضایت مصرف کننده از کارکرد محصول خریداری شده میشود.

بررسی موقعیت آب و هوای محیط

مهم ترین دلیل برای راهنمای خرید پکیج برقی بررسی آب و هوای محیط مورد استفاده میباشد زیرا در صورتی که محیط مورد استفاده دارای آب و هوای سرد باشد استفاده از پکیج برقی دیواری آلپ با ظرفیت پایین نمیتواند گرمایش محیط را به نحو احسن انجام دهد زیرا مناطقی با آب و هوای سرد باید گرمایش زیادی داشته باشد.

محل نصب و راه اندازی

حتما در نظر داشته باشید محل نصب پکیج هم میتواند تاثیری در افزایش راندمان پکیج داشته باشد پس محل نصب را به خوبی بررسی کنید و حتما برای نصب از یک متخصص کمک بگیرید زیرا هر چقدر میزان لوله کشی طولانی باشد راندمان و گرمایش دستگاه افت شدیدی خواهد داشت.

** امیدواریم توانسته باشم در این مقاله راهنمای خرید پکیج دیواری را به خوبی برای شما بازگو نمائیم پس در صورتی که سوالی داشتید حتما در بخش نظرات با ما در ارتباط باشید. **

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها
Call Now Button