کجا پکیج دیواری را نصب کنیم؟

نصب پکیج دیواری

کجا پکیج دیواری را نصب کنیم؟

یکی از مهمترین قوانین بعد از خرید پکیج ، نحوه و محل نصب پکیج دیواری میباشد. محل نصب پکیج باید مطابق با استاندارهای لازم باشد. هر چه قدر محل نصب پکیج بهتر انتخاب شود موجب کارکرد بهتر آن نیز میشود و از خراب احتمالی جلوگیری بعمل می آید. به همین دلیل در این مطلب که توسط گروه تولیدی الپ صنعت گردآوری شده است شما را با نحوه انتخاب و محل نصب پکیج دیواری آشنا می کنیم . مهمترین ویژگی که در محل نصب پکیج دیواری باید لحاظ شود عبارت است از :

مسافت کافی داشته باشد

سعی کنید بر اساس ظرفیت دستگاه فضای مناسبی برای آن در نظر بگیرید زیرا اگر فضای نصب پکیج کوچک باشد در زمان تعمیرات مشکلاتی را به وجود می آورد و امکان تعمیر را ناممکن میکند. به صورت میانگین به ازای هر کیلووات توان پکیج دیواری ، یک متر معکب فضا برای آن در نظر بگیرید. مثلا برای دستگاهی که توان آن ۳۰ کیلووات باشد فضایی حدود ۳۰ متر مکعب باید در نظر بگیریم. عدم وجود اکسیژن در محیط مورد استفاده از پکیج دیواری گازی باعث ایجاد خطرات احتمالی میباشد.

محیط دارای دودکش

پکیج های دیواری به دو مدل گازی و برقی میباشد. پس در نظر داشته باشید در صورتی که اقدام به نصب پکیج گازی میکنید حتما باید محیطی را انتخاب کنید که دارای دودکش باشد زیرا احتراق موجود در داخل پکیج باعث آلودگی محیط شده و خطرات زیادی را به دنبال  دارد. ولی پکیج های برقی به دلیل داشتن المنت در داخل پکیج نیازی به دودکش ندارند و نیازی به محیط دارای دودکش نمیباشد.

نبود باد در محیط

پکیج های گازی دیواری دارای جرقه میباشد پس در نظر داشته باشید محیطی را باید انتخاب کنید که پکیج از باد و طوفان به دور باشد زیرا باد باعث میشود آتش دچار کشش شده و خطرات زیادی را به دنبال دارد.

🎉 محصولات پیشنهادی ما به شما : پکیج برقی آلپ

تفاوت نصب پکیج برقی و پکیج گازی

پکیج های برقی به کارکردی کامل با برق دارند و هیچ گونه خطر انفجار و آلودگی هوا را شامل نمیشوند و امکان نصب بین کابینت و روی اجاق گاز را دارند ولی در پکیج های گازی به دلیل وجود گاز امکان نشت گاز وجود دارد و باید از محیطی که شعله دارد به دور باشد.

در صورتی که سوال یا پییشنهادی دارید حتما در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها
Call Now Button