هیتر گازوئیلی

“کدام سیستم گرمایشی مناسب ساختمان من است؟” چرا هیتر گازوئیلی؟

این سوالیست که همه افراد، اکثرا هنگام ساخت، تعمیرات و خرید یک ساختمان، از قبیل مسکونی، تجاری و صنعتی با آن مواجه می شوند. گروه صنعتی آلپ برای هر مشخصات، پیشنهادی مناسب دارد.

  • من یک کارآفرین هستم و یک مرغداری برای اشتغال زایی در محدوده حاشیه شهر راه اندازی کردم، ولی دسترسی به گاز شهری ندارم، تعرفه برق نیز برای این محدوده مانند محدوده شهری می باشد، و نمیتوانم از سیستم های گرمایشی برقی استفاده کنم. برای گرمایش این مرغداری، از چه سیستمی استفاده کنم؟
  • من یک پیمانکار جاده ای هستم و به صورت سیار در کانکس اسکان دارم. نه دسترسی به گاز شهری دارم و نه دسترسی به برق. برای گرمایش کانکس خود از چه سیستمی استفاده کنم؟
  • من یک کارآفرین در حوزه پرورش گیاه و گلخانه می باشم، سازمان جهاد کشاورزی برای حمایت از کسب و کار من، یک قطعه زمین در اختیار من قرار داده است، ولی در آن محدوده دسترسی به گاز و برق ندارم. چگونه می توانم گرمایش گلخانه را تامین کنم.

موارد بالا نمونه هایی از تماس های ورودی شرکت آلپ برای مشاوره با کارشناسان این شرکت بود، که ممکن است شما نیز با همچین سوالاتی مواجه شوید. ولی پاسخ کارشناسان ما چه بود؟

هیتر گازوئیلی آلپ

هیتر گازوئیلی، در انواع مختلف زمینی، جت هیتر و تابشی تولید شده و آماده ارائه به مشتریان می باشد.

هیتر های گازوئیلی بسته به نوع و توان آن ها، امکان گرمایش از 5 متر مربع تا فضاهای بزرگی مثل گلخانه، مرغداری و کارگاه را دارد. برای فضاهای بزرگ، حتما این سوال برای  هر کسی پیش می آید که در صورت استفاده از هیتر گازوئیلی برای گرمایش، ماهیانه چقدر هزینه سوخت خواهم داد؟ به طور کلی پیشنهاد گروه مشاور آلپ برای گرمایش محیط های مختلف ابتدا، سیستم های گرمایشی گازسوز، در صورت نبود گاز سیستم های برقی و در صورت نبود گاز و برق، سیستم های گازوئیلی می باشد. ولی موضوع حائز اهمیت راندمان بالای هیتر های آلپ می باشد، زیرا با وجود بالا بودن تعرفه برق در برخی مناطق، یا هزینه سوخت گازوئیل، این افزایش هزینه چشمگیر نخواهد بود.

گارانتی و خدمات پس از فروش هیتر های گازوئیلی آلپ

هیتر های گازوئیلی آلپ مانند دیگر محصولات این شرکت دارای گارانتی 1 ساله، و خدمات پس از فروش 5 ساله می باشند.

هیتر-گازوئیلی

انواع هیتر گازوئیلی آلپ:

هیترهای گازوئیلی آلپ را می توان با توجه به چند ویژگی تقسیم بندی کرد:

1.با توجه به نحوه نصب:

آ) هیتر گازوئیلی زمینی

2.با توجه به شکل هیتر:

آ) جت هیتر گازوئیلی ب) هیتر گازوئیلی تابشی پ) هیتر گازوئیلی کارگاهی

چرا هیتر گازوئیلی آلپ؟

شرکت زرین صنعت آلپ، با سابقه ای بیش از 15 سال، پیشرو نوآوری در تولید محصولات گرمایشی می باشد. و در همین راستا با ثبت اختراع و واردات به روز ترین دستگاه های گرمایشی نوآوری را نه در حرف بلکه در عمل ثابت کرده است. هیتر های برقی این شرکت با استفاده از با کیفیت ترین قطعات اروپایی تولید شده و با گارانتی و خدمات پس از فروش، آسودگی خاطر را برای مشتریان این شرکت به ارمغان آورده است. همچنین در کنار خدمات این شرکت، یک گروه مشاوره ی متخصص برای راهنمایی و کمک به مشتریان، آماده ی ارائه مشاوره به صورت 24 ساعته می باشند. تا بهترین گزینه را، متناسب با شرایط و ویژگی های منطقه و ساختمان مشتریان را به ایشان پیشنهاد دهند.

سوابق همکاری و برخی از مشتریان شرکت زرین صنعت آلپ

شرکت زرین صنعت آلپ در طی سال ها فعالیت خود در زمینه گرمایش، لیست بلند بالایی در رابطه با سوابق همکاری خود با سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی دارد که به صورت مختصر چند مورد از این لیست را در زیر اشاره می کنیم.

راه-----آهن
سازمان----حفاظت-محیط----زیست
گارانتی----ایزو-بیمه

لیست محصولات

آیکن پکیج برقی
تماس-با-ما