هیتر گازی

“کدام سیستم گرمایشی را انتخاب کنم؟”چرا هیتر گازی؟

این سوالیست که همه افراد با توجه به نیازهایشان و تنوع نوع سیستم گرمایشی و قیمت و کیفیت در بازار با آن مواجه می شوند ، گروه صنعتی آلپ برای هر مشخصات، پیشنهادی مناسب دارد.

  • من صاحب یک گلخانه هستم، گلخانه من، هم دارای گل های مناطق سردسیر و هم دارای گل های مناطق گرمسیر است، چگونه میتوانم محیط مورد نظر را موضعی گرم کنم؟
  • من صاحب یک رستوران هستم، و برای گرمایش محیط آن به یک سیستم گرمایشی نیاز دارم که هزینه راه اندازی اولیه آن مناسب باشد و هزینه تعمیر و نگهداری آن مقرون به صرفه باشد.
  • من صاحب یک فروشگاه هایپر مارکت هستم، و به تازگی برای گسترش فروشگاه، بخشهایی از ساختمان را به قسمت فروشگاهی اضافه کردم و سیستم گرمایشی دیگر پاسخگوی متراژ جدید نیست. چگونه می توانم با کمترین هزینه این کاهش دما را جبران کنم؟

موارد بالا نمونه هایی از تماس های ورودی شرکت آلپ برای مشاوره با کارشناسان این شرکت بود، که ممکن است شما نیز با همچنین سوالاتی مواجه شوید. ولی پاسخ کارشناسان ما چه بود؟

هیتر گازی آلپ

این سری هیترها، در ظرفیت های مختلف تولید می شوند که توانایی گرمایش متراژ های مختلف را دارا هستند. ظرفیت های هیتر گازی زمینی آلپ 3600، 12000، 20000، 24000 می باشد و سوخت مورد استفاده دستگاه گاز شهری می باشد.

هیترهای گازی دارای یک فن دمنده هستند. این فن در پشت دستگاه قرار دارد و باد گرم را به فضا پرتاب میکند ، که با کنترل اتوماتیک دما میتوان دمای فضا را کنترل کرد. به همین دلیل میتوان به صورت موضعی از آن استفاده کرد.در هیترهای گازی به علت وجود فن انتقال حرارت، انتقال گرما به سرعت و با حجم بیشتری صورت می گیرد.

هیتر های گازی بسته به نوع و توان آنها، امکان گرمایش از 50 متر مکعب تا فضاهای بزرگتر حدود 700 متر مکعب مثل (سالن های ورزشی بزرگ ، مرغداری ها، گلخانه ها، سوله ها ، کارگاه های صنعتی و کارگاه های ساختمانی  و …) را دارد. برای فضاهای بزرگ تری که دارای امکانات گاز می باشند مناسب تر است ، زیرا فیش گاز نسبت به فیش های دیگر مقرون به صرفه است. استفاده از هیترهای گازی باعث صرفه جویی در مصرف انرژی میشود،به دفع آلودگی محیط کمک می کنند و ایمنی بالایی دارند.

گارانتی و خدمات پس از فروش هیتر های گازی آلپ

هیتر های گازی آلپ مانند دیگر محصولات این شرکت دارای گارانتی 1 ساله، و خدمات پس از فروش 5 ساله می باشند.

هیتر----گازی

انواع هیتر گازی آلپ

هیترهای گازی آلپ را می توان با توجه به چند ویژگی تقسیم بندی کرد:

1.با توجه به نحوه نصب:

آ) هیتر گازی دیواری ب) هیتر گازی زمینی ج) هیتر گازی سقفی

2.با توجه به شکل هیتر:

آ) جت هیتر گازی ب) هیتر گازی تابشی پ) هیتر گازی قارچی ت) هیتر گازی کارگاهی

چرا هیتر گازی آلپ؟

شرکت زرین صنعت آلپ، با سابقه ای بیش از 15 سال، پیشرو نوآوری در تولید محصولات گرمایشی می باشد. و در همین راستا با ثبت اختراع و واردات به روز ترین دستگاه های گرمایشی نوآوری را نه در حرف بلکه در عمل ثابت کرده است. هیتر های گازی این شرکت نیز مانند هیترهای برقی با استفاده از با کیفیت ترین قطعات اروپایی تولید شده و با گارانتی و خدمات پس از فروش، آسودگی خاطر را برای مشتریان این شرکت به ارمغان آورده است. همچنین در کنار خدمات این شرکت، یک گروه مشاوره ی متخصص برای راهنمایی و کمک به مشتریان، آماده ی ارائه مشاوره به صورت 24 ساعته می باشند. تا بهترین گزینه را، متناسب با شرایط و ویژگی های منطقه و ساختمان مشتریان را به ایشان پیشنهاد دهند.

سوابق همکاری و برخی از مشتریان شرکت زرین صنعت آلپ

شرکت زرین صنعت آلپ در طی سال ها فعالیت خود در زمینه گرمایش، لیست بلند بالایی در رابطه با سوابق همکاری خود با سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی دارد که به صورت مختصر چند مورد از این لیست را در زیر اشاره می کنیم.

راه-----آهن
سازمان----حفاظت-محیط----زیست
گارانتی----ایزو-بیمه

لیست محصولات

آیکن پکیج برقی
تماس-با-ما