هیتر برقی

“کدام سیستم گرمایشی مناسب ساختمان من است؟” چرا هیتر برقی؟

این سوالیست که همه افراد، اکثرا هنگام ساخت، تعمیرات و خرید یک ساختمان، از قبیل مسکونی، تجاری و صنعتی با آن مواجه می شوند. گروه صنعتی آلپ برای هر مشخصات، پیشنهادی مناسب دارد.

  • من یک پیمانکار جاده ای هستم، برای اسکان موقت کارگران چندین کانکس تهیه کردم ولی به علت نبود گاز شهری، برای گرمایش کانکس ها به مشکل برخوردم.
  • من یک فارغ التحصیل رشته کشاورزی هستم. می خواهم یک گلخانه خارج از محدوده شهری، برای پرورش گل و گیاه راه اندازی کنم ولی در آن محدوده دسترسی به گاز شهری وجود ندارد. چطور می توانم گرمایش آن جا را تامین کنم؟
  • من یک کارآفرین هستم، یک کارگاه تولید قالیچه در یکی از روستا های اطراف شهر راه اندازی کردم، ولی به دلیل نبودن گاز شهری، با مشکل مواجه شده ام. بهترین و ارزانترین روش گرم کردن کارگاهم چیست؟
  • من یک کارمند در یک شرکت هستم، مشکل من این است که من شخصی سرمایی هستم و همکارم شخصی گرمایست. دنبال روشی برای گرم کردن اطراف میز خودم هستم که گرمای آن باعث اذیت همکارم نشود.

موارد بالا نمونه هایی از تماس های ورودی شرکت آلپ برای مشاوره با کارشناسان این شرکت بود، که ممکن است شما نیز با همچین سوالاتی مواجه شوید. ولی پاسخ کارشناسان ما چه بود؟

هیتر برقی آلپ

هیتر برقی آلپ، در انواع مختلف رومیزی، زمینی، جت هیتر، هیتر تک فاز، هیتر سه فاز و هیتر تابشی تولید شده و آماده ارائه به مشتریان می باشد.

هیتر های برقی بسته به نوع و توان آن ها، امکان گرمایش از 1.5 متر مربع تا فضاهای بزرگی مثل گلخانه، مرغداری و کارگاه را دارد. برای فضاهای بزرگ، حتما این سوال برای  هر کسی پیش می آید که در صورت استفاده از هیتر برقی برای گرمایش، هزینه فیش برق چقدر خواهد شد؟ کارشناسان ما برای پیشنهاد یک سیستم گرمایش برقی، قبل از پیشنهاد، یک فیش برق  مربوط به محل مورد نظر را درخواست می کنند تا از روی فیش، مشاوره و هزینه فیش برق را در صورت استفاده اطلاع دهند. ولی خبر خوب این که در محدوده های روستایی و خارج از شهر، تعرفه برق بسیار پایین بوده و در صورت نبود گاز بهترین، مناسب ترین و بی دردسر ترین گزینه استفاده از انرژی برق می باشد.

از نکات مهم هیتر برقی، نوع برق مصرفی آن می باشد. در صورت امکان استفاده از برق سه فاز، حتما برق سه فاز پیشنهاد می شود، زیرا هزینه فیش برق به صورت چشمگیری کاهش می یابد.

گارانتی و خدمات پس از فروش هیتر های برقی آلپ

هیتر های برقی آلپ مانند دیگر محصولات این شرکت دارای گارانتی 1 ساله، و خدمات پس از فروش 5 ساله می باشند.

هیتر----برقی

انواع هیتر برقی آلپ

هیترهای برقی آلپ را می توان با توجه به چند ویژگی تقسیم بندی کرد:

1.با توجه به نوع سوخت:

آ) هیتر برقی تکفاز  ب) هیتر برقی سه فاز

2.با توجه به نحوه نصب:

آ) هیتر برقی رومیزی ب) هیتر برقی زمینی ج) هیتر برقی سقفی

3.با توجه به شکل هیتر:

آ) جت هیتر

چرا هیتر برقی آلپ؟

شرکت زرین صنعت آلپ، با سابقه ای بیش از 15 سال، پیشرو نوآوری در تولید محصولات گرمایشی می باشد. و در همین راستا با ثبت اختراع و واردات به روز ترین دستگاه های گرمایشی نوآوری را نه در حرف بلکه در عمل ثابت کرده است. هیتر های برقی این شرکت با استفاده از با کیفیت ترین قطعات اروپایی تولید شده و با گارانتی و خدمات پس از فروش، آسودگی خاطر را برای مشتریان این شرکت به ارمغان آورده است. همچنین در کنار خدمات این شرکت، یک گروه مشاوره ی متخصص برای راهنمایی و کمک به مشتریان، آماده ی ارائه مشاوره به صورت 24 ساعته می باشند. تا بهترین گزینه را، متناسب با شرایط و ویژگی های منطقه و ساختمان مشتریان را به ایشان پیشنهاد دهند.

سوابق همکاری و برخی از مشتریان شرکت زرین صنعت آلپ

شرکت زرین صنعت آلپ در طی سال ها فعالیت خود در زمینه گرمایش، لیست بلند بالایی در رابطه با سوابق همکاری خود با سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی دارد که به صورت مختصر چند مورد از این لیست را در زیر اشاره می کنیم.

راه-----آهن
سازمان----حفاظت-محیط----زیست
گارانتی----ایزو-بیمه

لیست محصولات

آیکن پکیج برقی
تماس-با-ما