پکیج برقی ۲۸.۰۰۰ آلپ یکی از جدیترین مدل های تولید شده توسط گروه صنعتی آلپ میباشد که بصورت دو مبدل طراحی شده و به عنوان مهم ترین مزیت در این پکیج برقی به شمار می آید. این مدل از پکیج مقاومت و کارایی بسیار بالایی نسبت به محصولات رقبا دارد و دلیل این کار هم استفاده از مبدل حرارتی ایتالیایی میباشد.پکیج برقی دیواری ۲۴.۰۰۰ آلپ یکی از بهترین گزینه ها برای محیط هایی میباشد که دسترسی به سوخت های فسیلی مانند گاز و گازوئیل در آن محیط ها وجود ندارد و مهم ترین گزینه استفاده از پکیج برقی آلپ میباشد.

پکیج برقی ۲۸.۰۰۰ آلپ دارای ارزش حرارتی ۲۸۰۰۰ کیلوکالری در ساعت بوده و با استفاده از برق ۲۲۰ ولت شهری تامین حرارات و آبگرم را بر عهده دارد.این محصول به مناسب برای محیط هایی با ابعاد ۷۰ متر مربعی مناسب بوده و در نواحی که اب و هوای معتدل دارد و ابعاد ۱۰۰ متر مربعی دارند قابل استفاده میباشد حتی ناگفته نماند این مدل از پکیج برقی آلپ قابلیت اتصال به سایر پخش کننده های حرارتی مانند رادیاتور ، شوفاژ و گرمایش از کف را دارد و بدون هیچ گونه مشکلی گرمایش محیط را برای مصرف کننده به ارمغان می اورد.

گروه صنعتی آلپ ابتدا محصولات را به صورت وارداتی از کشور های ایتالیایی و ژاپنی انجام میداد ولی بعد از مدت با استفاده از مهندسان و متخصصان در این زمینه توانست پکیج برقی را به صورت بومی تولید کرده و وارد بازار خارجی و داخلی کند حتی ایراد و عیب های محصولات وارداتی را برطرف نمود و یک محصول کاملا سالم و بدون مشکل روانه بازار کرد و توانست در این زمینه رتبه های زیادی را به خود اختصاص دهد و با ارگان دولتی زیادی ، همکاری داشته باشد.

مصرف برق خانگی

پکیج برقی ۲۸۰۰۰ آلپ بر اساس انشعاب برق خانگی تولید و روانه بازار میشوند و به دلیل استفاده از قطعات ایتالیایی و طراحی کاملا اتوماتیک مصرف برق بسیار پایینی دارند و با انتخاب ظرفیت مناسب بر اساس محیط شما میتواند در مصرف برق شما تاثیر زیادی داشته باشد.

پکیج شوفاژ برقی

پکیج برقی و محیط زیست

پکیج برقی ۲۸.۰۰۰ گروه صنعتی آلپ کارکردی کاملا با برق را دارد و به دلیل داشتن المنت ، دی اکسید کربن تولید نمیکند و این باعث شده است سازگاری کاملا با محیط زیست داشته و هیچگونه آلایندگی برای محیط به ارمغان نیاورد. حتی این محصول به عنوان دوست دار محیط زیست نیز شناخته میشود.

۴ مزایای و ویژگی پکیج برقی آلپ

  1. پکیج شوفاژ برقی دیواری ۲۸.۰۰۰ آلپ دارای طراحی زیبا و شیک میباشد و امکان استفاده در بین کابینت را دارا بوده و میتواند با دکوراسیون محیط شما مچ شده و زیبایی خاصی به محیط بدهد.
  2. کارکرد کاملا بی صدا یکی از مهم ترین ویژگی های پکیج برقی آلپ میباشد و محیطی کاملا با آسایش را برای مصرف کننده به ارمغان می آورد و باعث میشود در زمان استراحت یا خواب، لذت بیشتری ببرید.
  3. راندمان بالای ۹۵ درصد و داشتن قطعات کاملا ایتالیایی کیفیت و مقاومت زیادی را برای پکیج برقی دیواری الپ میدهد و باعث میشود هزینه های تعمیر کاهش یافته و لذت استفاده را برای مصرف کننده بیشتر کند.
  4. پکیج برقی آلپ هیگونه خطر گاز گرفتگی ندارد و کاملا با برق کار میکند و به دلیل نداشتن دودکش هم خطری برای مصرف کننده نداشته چون احراقی در داخل پکیج انجام نمیشود.

پکیج شوفاژ برقی

ویزگی های فنی پکیج برقی ۲۸۰۰۰ آلپ

وزن دستگاه ۳۷ کیلوگرم بوده و در ابعاد ۶۹*۳۰*۴۲ سانتی متر طراحی شده است و قابلیت نصب حتی بر روی اجاق گاز یا داخل کابینت را دارد.برق مصرفی این پکیج ۶ کیلو وات بوده و با استفاده از المنت ژاپتی زمان تامین اب گرم را به حداقل میرساند تا باعث شود مصرف کننده زمان زیادی را برای گرم شدن آب تلف نکند.

این دستگاه دارای نمایشگر دیجیتالی بوده و میزان دمای محیط و دمای آب گرم را به صورت دیجیتال برای مصرف کننده نمایش میدهد.

فیوز محافظ جان موجود در پکیج برقی از برند اشنایدر بوده و باعث عدم برق گرفتگی و آسیب رسیدن به پکیج میشود.

گارانتی پکیج برقی دیواری آلپ

گارانتی پکیج برقی آلپ

پکیج شوفاژ برقی دیواری آلپ دارای یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش میباشد که در داخل بسته برای مصرف کننده ارسال میشود این برگه ضمانت دارای مهر رسمی آلپ بوده و اعتبار بالایی دارد که توسط نصاب برای خریدار فعال میشود.