گروه-تولیدی-زرین-صنعت-آلپ-min

گروه تولیدی زرین صنعت آلپ

شرکت زرین صنعت آلپ اولین تولید کننده پکیج های برقی، دو گانه سوز و سه گانه سوز در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده انواع محصولات گرمایشی از جمله انواع پکیج و رادیاتور و آبگرمکن و حوله خشک کن و … و دستگاه های خط تولید لبنیات از جمله کره گیر، خامه گیر، پاستوریزاتور، شیر سردکن دوغ ساز و…. می باشد. کلیه دستگاه های این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است. شرکت آلپ آماده همکاری با ارگان ها و سازمان های دولتی و شخصی می باشد و در رزومه این شرکت همکاری با ارگان ها و سازمان هایی همچون شهرداری تهران، نیروی انتظامی تهران، دفتر ریاست جمهوری و … وجود دارد.

با استفاه از اپلیکیشن آلپ به سهولت به محصولات گروه صنعتی آلپ دسترسی داشته باشید و از خدمات و تخفیفات ویژه این شرکت برخوردار شوید.

شرکت زرین صنعت آلپ اولین تولید کننده پکیج های برقی، دو گانه سوز و سه گانه سوز، انواع رادیاتور و … در ایران می باشد.

هم اکنون این شرکت توانسته با ایجاد روابط در خاورمیانه بخش اعظمی از محصولات تولیدی را صادر نماید. رعایت استاندارد، کیفیت کالا از ویژگی های اصلی محصولات گروه صنعتی زرین صنعت آلپ می باشد.

گروه صنعتی آلپ

  •  گروه صنعتی آلپ با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال در صنعت تاسیسات حرارتی و برودتی کشور مفتخر است همواره در خدمت هم وطنان گرامی بوده.
  •  اکنون به لطف خداوند و تلاش و کوشش تک تک اعضای این مجموعه بزرگ توانسته ایم محصولاتی با کیفیت در خور مصرف کننده ایرانی را ارائه نمائیم.
  •  در حال حاضر محصولات تولیدی این مجموعه به علت کیفیت بالا به کشورهای همسایه ایران از جمله ترکیه، عراق، افغانستان و پاکستان نیز ارسال می گردد.